5-100m LED bağlayıcı tel 2/3/5/6 Pin LED kablo 4pin RGB uzatma kablosu için LED şerit WS2812B piksel ışık SM JST konnektörleri.

Availability: In stock

US $1.50

5-100m LED bağlayıcı tel 2/3/5/6 Pin LED kablo 4pin RGB uzatma kablosu için LED şerit WS2812B piksel ışık SM JST konnektörleri

Product Discription


description

Tüm ürünlerimiz dikkatlice seçilmiştir ve mağazamızda gördüğünüz resim ile aynıdır. Ürün renginin mümkün olduğunca doğru olmasına izin verdik, ancak monitör renk hatası nedeniyle az ya da çok farklı. Ama kesinlikle ürün şekli resim ile aynıdır.

Ürün özellikleri:

100% yepyeni uzatma elektrik teliKabloKablo tipi: 22AWG/20AWG/18AWG80C 300VIletken malzeme: kalaylı bakırYalıtım malzemesi: PVCKablo uzunluğu: 5m / 10m / 20m / 30m / 50m / 100m isteğe bağlı

Paket içerir:

1 xUzatma elektrik teliKablo

Not:

Kablo uzunluğu, renk ve tip özelleştirilebilir, serbestçe lütfen bize ulaşın fiyat sormak veMinimum sipariş miktarı!

description

important taxes or duties


A.Önemli vergiler, vergiler ve harçlar ürün fiyatına veya nakliye ücretlerine dahil değildir. Bu şarj cihazları alıcının sorumluluğundadır.
B.Bu ek masrafların satın almadan önce ne olacağını belirlemek için lütfen ülkenizin gümrük idaresine danışın.
C.Bu ücretler normalde teslim navlun (nakliye) şirketi tarafından veya öğeyi aldığınızda toplanır.
D.Eğer ekspres yolu seçtiğinizde varsa lütfen bize EORI/kdv/RFC numaranızı bırakın, nakliye şirketi tarafından sordu.

about shipping

A.Normalde tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 2 iş günü içinde veya eCheck tarihinden itibaren temizlenir. Siparişiniz depomuzdan gönderildikten sonra kayıtlı e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.
B.Lütfen ödemenizdeki adresin geçerli olduğundan emin olun. Daha doğru bir teslimat için bir telefon numarası önerilir. Yanlış veya teslim edilemeyen adreslerden sorumlu değiliz.
C.Çin sonrası hava posta teslim süresi hedef ve diğer faktörlere bağlıdır, 20-50 iş günü kadar sürebilir.
D.Ekspres teslimat süresi hedefe ve diğer faktörlere bağlıdır; 3-15 iş günü kadar sürebilir.

about payment

A.Şu anda Moneybookers, Visa, MasterCard ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Maestro, Solo, blebleue, PostePay, CartaSi, 4B ve Euro8000. Gelecekte AliExpress daha fazla ödeme seçenekleri mevcut olacak.

about feedback

Siparişi onayladıktan sonra olumlu geribildirim bırakılacaktır! Ve olumlu yorum ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Cesaretiniz bizi ilerletmeye ve hizmetimizi sürekli iyileştirmeye devam edecektir. Olduğun gibi Ayrıca dikkatsizlik veya yanlış anlaşılmadan kaynaklanan herhangi bir nötr veya olumsuz geribildirimden kaçınmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biz gerçek umut, alıcı beklenti farklı olduğu gibi, ürün veya hizmetimizden memnun olmadığınızda öncelikle bize bildirin ve samimiyetimiz ve profesyonel tutumumuzla sorunu çözmek için bize makul bir zaman verebilirsiniz.

250300478;

Related Product