Tel bağlayıcı 222-412 2 Pin ekleme Terminal blokları Led şerit aydınlatma elektrikli hızlı konnektörler Mini iletken ray konektörü.

Availability: In stock

US $1.14

Tel bağlayıcı 222-412 2 Pin ekleme Terminal blokları Led şerit aydınlatma elektrikli hızlı konnektörler Mini iletken ray konektörü

Product Discription

Şartname


Anma gerilimi: 400V

Anma dalgalanma gerilimi: 4KV

Nominal akım: 32A

Katı boyutlar: 0.08-2.5mm ²/28-12AWG

İnce telli teller: 0.08-4mm ²/28-12AWG

Şerit uzunluğu: 9-10mm/0,35-0.39 in


Ürün gösterisi

    

1: sipariş yaptıktan sonra lütfen adresinizi dikkatlice onaylayın. Ürünleri göndereceğiz Ödeme alındıktan sonra bir kerede size. 2: öğeler airmail kullanarak çin'den sevk edilir, 15-45 iş günü içinde ülkelerin çoğuna ulaşır. 3: 60 gün içinde ürün almazsanız lütfen bize ulaşınS. Ve lütfen bize 3 çalışma verin Teslim edilmemiş paketi ve sebebi kontrol etmek için günler. Bizim sorunumuz varsa, size para iade edeceğiz.

       1: Alipay,paypal,Western Union, tt'yi burada kabul ediyoruz. 2: tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci emanet yoluyla kabul edilir. 3: lütfen tüm açıklamayı okuduğunuzdan ve satın almadan önce işlemi kabul ettiğinizden emin olun.

 

 

1: öğeler orijinal hallerinde iade edilirse tam bir geri ödeme verilecektir. 2: hasarlı veya eksik olan ürünler iade edilmez. 

3: alıcılar uygun ambalaj ile iade nakliye sorumludur.


 

     

              1: başarılı olmak için itibarımıza ve müşteri memnuniyetine güveniyoruz. Bu nedenle görüşleriniz bizim için son derece önemlidir. Lütfen verin5 yıldızVe olumlu geribildirim Bizim mal ve hizmet ile memnun iseniz, şimdiden teşekkür ederim!   2: değerli müşterilerimizi önemsiyoruz ve size yardımcı olmak için her zaman elimizden geleni yapacağız.   3: lütfen bize herhangi bir sorunu çözme fırsatı verin. Sahip olabileceğiniz endişeleri ve hayal kırıklıklarını anlıyoruz ve ssies 'leri çözmek için elimizden geleni yapacağız.   4: herhangi bir olumsuz geribildirim ayrılmadan veya sitede herhangi bir anlaşmazlık açmadan önce lütfen bize e-posta gönderin. Sorunu çözmenize yardımcı olacağız.  

230041045;

Related Product